WordPress.com sunar

Tuğba Makina

2013 içinde bloglama

WordPress.com olarak Yeni Yılınızı Kutlularız!

I I

Havai fişekler hakkında

Her roket, 2013 içinde bu blogda yayınlanan bir yazıyı temsil eder. Ayrıca, çünkü biz paylaşmayı severiz, Github üzerinde bir jQuery eklentisi olarak havai fişekleri kullanıma sunduk.

Bazı tarayıcılar bu tür animasyonlar için daha uygundur. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı. Sizin genel puanınız bilinmemektedir (ayrıntılar).

Biz blogunuzu kutlamak için güzel, animasyonlu havai fişekler yaptık! Maalesef bu tarayıcı, bunu yapma yeteneğinden yoksun. Biz onun yerini doldurmak için bir slayt gösterisi hazırladık fakat sizin bir HTML5 tarayıcı ile bu sayfaya geri geleceğinizi umut ediyoruz. Bizim testlerde, Safari ve Chrome çok iyi çalıştı.

Yeni yılın başlama vuruşu için, biz 0 içinde 2013 faaliyetleri ile ilgili verileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Sayfayı aşağı kaydırmaya başlayın!

Karışık numaralar

Bir San Francisco teleferiği 60 kişi kapasitelidir. Bu blog, 2013 içinde yaklaşık 1.900 kez görüntülendi. Eğer bu bir teleferik olsaydı, bu kadar çok kişiyi taşımak için yaklaşık 32 tur atacaktı.

2013 içinde, 19 yeni yazı yazıldı, bu blogun toplam arşivi 105 yazıya çıkıyor. 55 resim yüklendi, toplamda 27 MB. Bu yaklaşık haftalık bir resim.

Yılın en yoğun günü 70 hit ile Kasım 22nd oldu. O gün en popüler yazı Alaçatı Güzel Bir Tatil idi.

2013 içindeki atraksiyonlar

Bunlar 0 içinde 2013 üzerinde en çok görüntüleme alan yazılar.

Onlar bu blogu nasıl buldular?

Bazı ziyaretçiler daha çok tuğba makina, orhan veli kanık, karakalem nü çalışmaları, nü fotoğraf karakalem ve .ay kadını tuğba için, arama yaparak geldi.

Onlar nereden geldi?

Bunun tamamı 19 ülke!
En iyi ülkeler: Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri ve .Birleşik Krallık

Onlar kimlerdi?

2013 içinde en çok yorumlanan yazı Bu Zincir Bir Yerinden Kırılmalı

Bunlar, bu blogdaki 2 en aktif yorumcu oldular:

2014 içinde görüşürüz

2013 içinde WordPress.com ile uçtuğunuz için teşekkürler. Biz 2014 içinde tekrar size hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz! Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

WordPress.com

Tuğba Makina

… fakat bekle, dahası var!

Bu yıllık raporu incelediğiniz için teşekkür ederiz. Dilerseniz 2014 adresinde kendi WordPress.com blogunuzu yayınlamaya başlayabilirsiniz!

  1. 1 Ücretsiz

    WordPress.com blogu oluşturmak ücretsizdir, elinizde pişirme tarifleriniz, kedinizin fotoğrafları veya paylaşmak istediğiniz felsefi düşünceler varsa, ortada bunları blog olarak yayınlamamanız için hiçbir neden yok.

  2. 2 Eğlence

    Takip ettiğiniz diğer her bir WordPress.com blogunun öne çıkan özelliklerini kullanarak sizinkini de çekici yapabiliriz. Topluluk konusunda genel bir fikir edinmek için oldukça iyi bir yol.

  3. 3 Etkileşimli

    WordPress.com'da bulduğunuz harika yazılara yorum yapabilir, onları beğenebilir ya da yeniden bloglayabilirsiniz. Bu çevrenizi oluşturmak ve sizin gibi düşünen bloggerları bulmak için harika bir yoldur.

WordPress.com’u hemen ziyaret edin!