Etiketler

,

YGA “Young Guru Academy”…

İlgi çekici bir etkinlik, seçkin profesyonellerin bir araya gelerek mütevazi yöneticiler oluşturmayı amaçladığı, vizyonlarını “YGA’nın hayali yaratıcı, yenilikçi sosyal sorumlu liderleri keşfetmek ve yetiştirmektir. YGA’nın vizyonu ise yarının liderlerini derinleştirmek, zenginleştirmek ve ilhamlandırmak ve onların sosyal yenilikçi potansiyellerini açığa çıkarmak için katalizör olarak hizmet etmektir.” olarak belirten bir oluşum.

Bir heves kayıt yaptırdım, benimle birliklte 2 kişiyi daha sürükledim. Doğru okudunuz, cümlede yanlışlık yapmadım, “sürükledim”.

Oluşumun sayfasına girdim, kaydımı yaptırdım, bu gönüllü organizasyona katılım için gerekli olan 5 TL’yi ödedim ve bu mail ile başvurumun alındığına dair bilgilendirmemi aldım (3 kişi olarak üçümüzde aldık aslında ve hiçbirimizin ismi yok listede).

Gün, dün. YGA’dan “katılımcı listesi açıklandı” şeklinde bir mail daha aldım. Sisteme girdim ve aşağıdaki ekran ile karşılaştım,

Evet yardım sekmesini kullandım ve maruzatımı yazdım, gelen cevap takdire şayandı (!)…

Merhaba,

Başvurunun başarıyla elimize ulaşması kabul edildiği anlamına gelmemektedir.Yanlış anlaşılma için özür dileriz.

Sevgiyle,
YGA Ailesi

Guru yetiştiren bir akademiden, takdire şayan bu yanıtı aldıktan sonra “profesyonellik” kavramını bir kez daha sorgulamaya başladım.

İyi Oluşumlar,

Sevgiyle,